s

Ochrona wartości niematerialnych i nowe technologie

Ochrona wartości niematerialnych i nowe technologie

Tę szeroką grupę kompetencji łączy przede wszystkim jedno – jest wyrazem podążania i nadążania za zmieniającym się światem. Światem, w którym o ekonomicznym sukcesie nie decydują już przede wszystkim twarde aktywa rzeczowe, ale właśnie wartości niematerialne, które wymagają umiejętnej ochrony. Światem, w którym duża część transakcji gospodarczych odbywa się w Internecie, który trzeba rozumieć.

W Goldwin umiejętnie chronimy Twoją własność intelektualną i dane osobowe Twoich Klientów.

Na naszą pomoc możesz liczyć także, gdy zdarzy Ci się naruszyć cudzą własność intelektualną lub gdy u drzwi Twojej firmy stoi inspektor z biura GIODO. Dzięki temu, że rozumiemy Internet i nowe technologie, przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez regulacje rodzącej się nowej gałęzi prawa – prawa Internetu. Twój e-biznes z nami będzie najbezpieczniejszy.

Choć konkurencja to naturalna cecha wolnego rynku i dzięki niej przedsiębiorstwa starają się działać coraz bardziej efektywnie, to zdajemy sobie sprawę, że może ona niekiedy przybrać zbyt ostry wymiar. W Goldwin dopilnujemy, aby Twoi konkurenci nie rywalizowali z Tobą w sposób niezgodny z prawem, a silniejszy partner handlowy mający na danym rynku pozycję monopolisty wiedział, że jesteś pod skuteczną ochroną przed nadużywaniem przez niego dominującej pozycji.

OFERUJEMY:

  • Kompleksową obsługę handlu elektronicznego (e-commerce)
  • Audyty i wdrażanie prawnych instrumentów ochrony danych osobowych
  • Sporządzanie kontraktów z zakresu prawa autorskiego
  • Doradztwo w zakresie kształtowania polityki ochrony wartości niematerialnych przedsiębiorstwa – know-how, praw autorskich, praw własności przemysłowej
  • Rejestracja znaków towarowych
  • Reprezentacja w sporach domenowych
  • Doradztwo w zakresie stosowania prawnych instrumentów ochrony przed nieuczciwą konkurencją

Sprawdź, jak działają nasze wartości w praktyce. biuro@gpgoldwin.pl | T. +48 222 692 222