s

Prawo korporacyjne

Obsługa prawna firm

W jedności siła. Coraz trudniej wyobrazić sobie osiągnięcie znaczącego sukcesu gospodarczego w pojedynkę. Z drugiej strony, relacje pomiędzy wspólnikami, czy też między wspólnikami a zarządem, nie są usłane różami. Odpowiedni dobór formy prawnej oraz właściwe ukształtowanie i prowadzenie stosunków pomiędzy wspólnikami i organami spółki, są ważnymi czynnikami wpływającymi na powodzenie biznesu. W Goldwin wiemy, jak to robić i tą wiedzą chcemy się z Tobą dzielić. Świadczymy porady prawne online, a nasz prawnik jest zawsze do Twojej dyspozycji.

W biznesie jesteśmy nie od dziś

– wiemy, że najdoskonalszy biznesplan może się nie powieść. W takiej sytuacji będziemy pomagać Ci w walce o firmę, korzystając z instrumentów nowego Prawa Restrukturyzacyjnego. Jeżeli zgłosisz się do nas, gdy będzie już za późno, nasz prawnik dla firm dopilnuje, aby postępowanie upadłościowe zakończyło się dla Ciebie możliwością nowego startu. W razie potrzeby będziemy również bronić przed tymi, którzy chcieliby Ci ten nowy start uniemożliwić – obronimy Cię w postępowaniu o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej.

Czasami możesz też znaleźć się po drugiej stronie. Dla Ciebie również jest nasza obsługa prawna firm.

To Twój kontrahent może znaleźć się w tarapatach. Tu nasza rola jest odwrotna, bo to Ty pozostajesz najważniejszy – pomożemy Ci uzyskać jak największe zaspokojenie w postępowaniu restrukturyzacyjnym, upadłościowym lub skorzystać z „motywującej” funkcji wniosku o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza obsługa prawna pomoże Ci pomyślnie załatwić sprawy związane z prowadzeniem działalności.

OFERUJEMY:

  • Obsługa prawna firm
  • Tworzenie spółek prawa handlowego
  • Bieżąca obsługa spraw korporacyjnych
  • Przekształcenia, łącznie i podział spółek
  • Doradztwo i reprezentację w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • Reprezentację w postępowaniach o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej

Sprawdź jak działają nasze wartości w praktyce. biuro@gpgoldwin.pl | T. +48 222 692 222