s

Windykacja

Usługi windykacyjne

Skuteczność egzekucji komorniczej w Polsce kształtuje się na poziomie 18%. To stanowczo za mało, aby mówić o sprawnym wymiarze sprawiedliwości. Czy to oznacza, że klasyczne, sądowe dochodzenie i ściąganie należności jest pozbawione sensu? Nie do końca.

W Goldwin windykacja należności traktowana jest kompleksowo. Wiemy, że postępowanie sądowe i komornicze jest narzędziem użytecznym, ale tylko w niektórych wypadkach. Nie rezygnujemy z niego, ale wiemy, że wiedza prawnicza to tylko mały wycinek sztuki, jaką jest skuteczne ściąganie należności. Efektywna windykacja należności, to obok znajomości procedury cywilnej, także umiejętność skutecznego pozyskiwania informacji przy użyciu najnowszych technologii (np. skip tracing) i zarządzania nią oraz zdolność do wywarcia presji na dłużniku, aby sam uznał, że powinien oddać Ci pieniądze. Na tym polegają właśnie nasze usługi windykacyjne.

W Goldwin windykacja przeprowadzana jest fachowo. Umiemy dobrze dobrać narzędzia windykacyjne.

Wiemy, kiedy dochodzić należności w sądzie, a kiedy skorzystać z innych metod. Nasze usługi windykacyjne świadczymy po to, aby uzyskać dla Ciebie należne pieniądze, z zachowaniem najwyższych standardów etycznych.

Sprawdź, jak działają nasze wartości w praktyce. biuro@gpgoldwin.pl | T. +48 222 692 222