Dobrze się znamy®.

Dobrze się znamy na tym co robimy. W Goldwin stawiamy na specjalistów w konkretnych dziedzinach.

Grupa Prawna Goldwin to firma prawnicza zajmująca się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw zarówno z województwa kujawsko-pomorskiego, jak i całej Polski.

Dobrze się znamy - to hasło, które stanowi o naszej tożsamości. To nie slogan reklamowy lecz zasada, która znajduje odzwierciedlenie we wszystkich wymiarach naszej działalności.

Dobrze się znamy z naszymi Klientami. W Goldwin wiemy, że każdy Klient jest inny. Ma swoje indywidualne potrzeby i specyfikę prowadzenia biznesu. Stawiamy na trwałą relację, bo wierzymy, że jest to niezbędne, aby można mówić o dobrej obsłudze prawnej.

Dobrze się znamy między sobą. Tworzymy zespół przepełniony wzajemnym szacunkiem. Chcemy, aby każdy członek zespołu Goldwin miał poczucie sprawczości - aby wiedział, że jego zdanie się liczy a kreatywność i zaangażowanie zostaną docenione. Tylko tak zmotywowani pracownicy są w stanie oddać się sprawom Klientów z pasją i pełnym poświęceniem.

Twój biznes jest bezpieczniejszy

Wielu osobom prowadzenie biznesu kojarzy się z ryzykiem. Słusznie. Każda działalność gospodarcza niesie za sobą ryzyko i chcemy byś za jego podjęcie otrzymywał to, co najlepsze. Chcemy jednak abyś ryzykował tylko tam, gdzie możesz na tym zyskać. W Goldwin pokażemy Ci jak uniknąć niepotrzebnego ryzyka prawnego, a tam gdzie jest ono nieuniknione – jak ograniczyć je do absolutnego minimum. Z Goldwin stać Cię na spokój.

Nasza praca w liczbach

7880

Liczba obsłużonych spółek od 2015 r.

3412

Liczba sporządzonych umów

5658054,14zł

Suma zwindykowanych kwot

Twoje dane są w dobrych rękach

Zdajemy sobie sprawę z wagi powierzonych nam zadań, dlatego chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług stosując zintegrowane systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2017-16, które potwierdzają uzyskane certyfikaty.

ISO-9001:2015 ISO 27001:2017-16