s

Prawo medyczne

Prawo medyczne

Prawo medyczne to flagowa kompetencja firmy Goldwin. Jest ona dla nas na tyle ważna, że postanowiliśmy stworzyć specjalny produkt ochrony prawnej w zakresie prawa medycznego – Med&Lex.

Pewnie zauważyłeś, że w Goldwin dużo mówimy o wartościach. Nie ma jednak wątpliwości, że spośród nich, zdrowie i życie są jednymi z najcenniejszych. To Ty codziennie zajmujesz się ich ochroną. To na pewno satysfakcjonująca praca. Jest jednak również trudna, odpowiedzialna i coraz bardziej ryzykowna. Zajęliśmy się dziedziną, którą jest prawo medyczne, ponieważ chcemy chronić tych, którzy chronią życie.

Pozwól, aby prawnicy z Goldwin zostali Twoimi doradcami i przewodnikami po świecie prawa medycznego – świecie coraz bardziej świadomych swoich praw i niestety zarazem coraz bardziej roszczeniowych pacjentów, nierównej (ale tylko pozornie beznadziejnej) walce z „Goliatem” systemu ochrony zdrowia – Narodowym Funduszem Zdrowia.

Praktykę w zakresie prawa medycznego można porównać do ratownictwa medycznego

– tak jak dla życia pacjenta kluczowa jest tzw. złota godzina, tak w sprawach np. z zakresu praw pacjenta czy błędów medycznych, kluczowy jest pierwszy okres po zaistnieniu feralnego zdarzenia. My wiemy, jak i kiedy reagować – musisz nam tylko na to pozwolić, a sprawimy, że prawo medyczne stanie po Twojej stronie.

OFERUJEMY:

  • Zabezpieczenie przed roszczeniami z tytułu naruszenia praw pacjenta
  • Reprezentacja w sprawach błędów medycznych przed rzecznikiem praw pacjenta, wojewódzkimi komisjami ds. orzekania o zdarzeniach medycznych oraz przed sądami
  • Reprezentacja w postępowaniach dyscyplinarnych przed sądami lekarskimi
  • Obrona w sprawach karnych dotyczących błędów medycznych
  • Obsługa prawna kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • Ochrona dóbr osobistych lekarzy

Sprawdź, jak działają nasze wartości w praktyce. biuro@gpgoldwin.pl | T. +48 222 692 222